31 Temmuz'da yapılan KPSS 2022 lisans oturumları iptal edildi!

Son dakika gelen bilgilere göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) lisans oturumları iptal edildi. 31 Temmuz'da yapılan KPSS 2022 lisans oturumları iptal edildi!

31 Temmuz'da yapılan KPSS 2022 lisans oturumları iptal edildi!

31 Temmuz'da yapılan KPSS 2022 lisans oturumları iptal edildi! Son dakika gelen bilgilere göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) lisans oturumları iptal edildi. Gündeme düşen sıcak gelişmelere göre KPSS sınavının iptali gündemdeydi. Bugün son dakika yapılan açıklamalara göre ise KPSS 2022 lisans oturumu iptal edildiği açıklandı.

Yeni ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy, 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın iptal edildiğini duyurdu.

İlk gelen bilgilere göre ise 6-7 Ağustos 2022 ve 14 Ağustos 2022'de yapılacak KPSS oturumları ertelendi.

DDK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

DDK tarafından gün içerisinde açıklama gelmişti. Bugün atanan yeni ÖSYM başkanı ise yaptığı son dakika açıklaması ile sınav iptalini açıkladı.

Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı: "Devlet Denetleme Kurulu olarak KPSS sınavına yönelik incelemelere titizlikle devam ediyoruz. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Ne tek bir gencimizin hakkını yediririz ne de Devletimizin güvenilirliğine halel gelmesine göz yumarız." ifadelerini kullanmıştı.

KPSS YENİ SINAV NE ZAMAN YAPILACAK?

KPSS 2022 YENİ SINAV TARİHLERİ GÜN İÇERİSİNDE INSTAGRAM HESABINDAN AÇIKLANACAKTIR! BURAYA TIKLAYARAK TAKİP EDİP, BİLDİRİMLERİ AÇMANIZ YETERLİ OLACAK.

Detaylar geliyor..