31 Ağustos Son! Emekliye Ek Koşulsuz 1750 TL Emeklilik Paketi

Yapı Kredi Bankası emeklilere ek koşulsuz promosyon kampanyası kapsamında 1750 TL'ye kadar ödeme yapıyor. Ödemeler maaşa göre ve ek şart olmadan ödeniyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Emekli vatandaşlar için maaş promosyonu ödemelerinde Yapı Kredi Bankası öne çıkan bankaların başında yer alıyor. Sunduğu 1750 TL'lik ödeme paketiyle çok sayıda bankanın önüne geçen banka emeklilerin bu ödemelerden nasıl faydalanacağına dair bir kılavuz yayımladı.

YAPI KREDİ BANKASINDAN 1750 ŞARTSIZ ÖDEME

Yapı Kredi Bankası resmi sitesinden yayımladığı duyurusunda, Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel bir paket hazırladığını bildirdi. “Emeklilik Paketi” adıyla duyurulan paket ile emeklilere çok sayıda avantaj sağlandığı bildirildi. Bankanın sağladığı bu avantajlardan faydalanmak isteyen emeklilerin yapması gereken ise emekli maaşlarını 3 yıllığına Yapı Kredi Bankası'na taşımak.

Banka başvuruların ne zaman ve nasıl yapılacağına dair açıklamasında ödeme bilgilerini de paylaştı. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası "1 Nisan 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir." açıklamasında bulundu.

emekli-promosyon

Ödemeler Ne Kadar Yapılacak?

Emekliler promosyon ödemelerini maaş tutarına göre ödenecek. Ödemelerde en yüksek rakam 1750 TL olurken en düşük ödeme rakamı 1200 TL. İşte Yapı Kredi Bankası'nın açıkladığı o ödeme planı.

*Bir aylık net geliri 1499 TL'ye kadar olan emekliler için ödenecek promosyon tutarı 1200 TL.

*Bir aylık net geliri 1500 TL ile 2499 TL arasında olan emekliler için ödenecek promosyon tutarı 1500 TL.

*Bir aylık net geliri 2500 TL'den yüksek olan emekliler için ödenecek promosyon tutarı 1750 TL.

Yapı Kredi Bankası bilgilendirme açıklamasında emeklilere ayrıca ek olanaklar sağlandığını açıkladı. Emekliler EFT havale işlemlerinde, şube bankacılık işlemlerinde ve kredi olanaklarında ek avantajlara sahip olacaklar.

HABERİ PAYLAŞ: