3 kamu kurumu ilana çıktı: 177 personel istihdam edilecek!

2022 yılında kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek isteyen vatandaşları sevindirecek olan 3 ilan daha yayınlandı. İki kamu üniversitesi ve bir kamu kurumu personel alımı ilanını yayınladı. İşte personel alımı ilanlarının ayrıntıları…

3 kamu kurumu ilana çıktı: 177 personel istihdam edilecek!

2021 yılını işsiz bir şekilde tamamlayan ya da işi olmasına rağmen yeni dönem itibari ile kariyer planlarını değiştirmeye karar veren vatandaşları sevindirecek olan 3 haber birden geldin. İki devlet üniversitesi ve bir kamu kurumu toplamda 177 personel istihdamının sağlanması için ilana çıktı.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak!

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi de yeni dönem itibari ile boş kontenjanlarını belirleyerek ilana çıkan kamu kurumlarından biri oldu. Üniversite 2022 yılında Ankara il ve ilçelerinde görevlendirilmek üzere toplamda 116 sözleşmeli personelin istihdam edileceğini duyurdu.

Personel alımı ilanına yapılacak olan başvuruların, 27 Ocak 2022 tarihine kadar kabul edileceğini belirten Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, personel istihdamının teknisyen kadrosunda yapılacağını ilan etti. İlana başvuracak olan adaylarda KPSS şartı ve diğer özel şartlar aranacak. Başvurular sadece online sistemden kabul edilecek, diğer başvuru yöntemleri ise dikkate alınmayacak.

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Sözleşmeli Personeller Alacak!

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü de 2022 yılının personel alımı ilanını yayınladı. Üniversite yeni dönem itibari ile 3 farklı kategoride toplamda 32 sözleşmeli personelin istihdam edileceğini ilan etti.

Personel alımı ilanına yapılacak olan başvuruların, 27 Ocak 2022 tarihine kadar kabule edileceğini belirten İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa, personel istihdamının hemşire, ebe ve büro personeli kadrolarında yapılacağını duyurdu. İlanlara başvuru yapacak olan adaylar KPSS şartı ve diğer özel şartlar aranacak. Başvurular online sistem üzerinden alınan başvuru formları ve diğer belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

2022 SPK Personel Alımı İlanı Yayınlandı!

2022 SPK personel alımı ilanı da yayınlandı. Sermaye Piyasası Kurumu yeni dönem itibari ile 29 personelin memur, aşçı, hizmetli ve teknisyen kadrolarında istihdam edileceğini ilan etti.

SPK personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları, yalnızca online ortam üzerinden kabul edilecek. İstihdam edilecek olan adaylarda KPSS şartı ve diğer özel şartlar aranacak.