19.500 TL'den Başlayan Fiyatlarla 2. El Otomobil! Milli Emlak Müdürlüğü Araç Satış Listesi

Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olan ikinci el araçları satışa çıkardığını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Kamu kurumlarının kendilerine ait ikinci el araç satış ilanlarına Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün duyurusu eklendi. Bu duyuru kapsamında kurum mülkiyeti kendisinde olan binek otomobiller yanında minibüs, kamyon, ticari araç gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip araçları satacak.

19.500 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA ARAÇ SATIŞ İLANI

Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda tam 38 araç bulunuyor. Araçların kullanım alanları yukarıda belirttiğimiz gibi çok farklı alanlarda. Ayrıca bazı araçlar tecilsiz motosiklet sınıfından. Bunun dışında ekonomik ömrünü doldurmuş araçlarda listede yer alıyor. Kurum yayımladığı duyurusunda araç satışlarının nasıl ve hangi esaslara göre yapılacağını açıkladı.

Bu kapsamda yapılan basın açıklamasında "taşınırların satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45 inci maddesine göre hizalarında yazılı tarih ve saatlerde Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürü odasında (Erenkent Mah. Yeni Toki 1.Cad. No:18 Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Edremit / VAN) toplanacak komisyon huzurunda ayrı ayrı ihaleleri yapılacaktır." açıklamasında bulundu. Kamu Gündemi olarak satışı yapılacak olan binek araçların satış listesini aşağıda paylaştık. Listenin tamamına ise haberimizin altında yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Satış Listenin Bir Bölümü ve Fiyatlar

arac-2

arac2

İHALEYE KATILMAK İSTEYENLER NE YAPACAKLAR?

Başvuru yapmak isteyenler başvurularını yapmadan önce Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden ihale şartnamesini alacaklar. Şartname ücretsiz görülebilir ancak ihaleye katılacaklar belli bir ücret karşılığında kurumdan alacaklar. Daha sonra ihalede belirtilen başvuru evrakları derlenecek.

İkinci işlem olarak ise teminat bedeli ödenecek ve makbuzu alınacak. Makbuz diğer başvuru evrakları ile birlikte Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne teslim edilecek ve başvurularını tamamlayacak.

HABERİ PAYLAŞ: