180 Ay Vadeli, Peşinatsız ve Evin Tamamına Konut Kredisi! QNB Finansbank'tan Avantajlı Konut Kredisi!

Satın almak istediğiniz evin tamamına kredi kullanarak, peşinatsız, 180 ay vadeli ve düşük faizli krediden QNB Finansbank fırsatlarıyla hemen yararlanın…

180 Ay Vadeli, Peşinatsız ve Evin Tamamına Konut Kredisi! QNB Finansbank'tan Avantajlı Konut Kredisi!

Artan ev fiyatları sonrasında vatandaşlar en uygun konut kredilerini araştırmaya başladı. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile sunulan krediler sayesinde vatandaşların rahatça ev sahibi olması sağlanıyor. Sabit faiz oranları ile öngörülebilir ödemeler elde ederek evin tamamı için peşinat bile ödemeden kredi talep edebilirsiniz.

TCMB faiz oranlarına rağmen bankaların tüketici kredilerinde henüz net indirimlerin görülmemesine rağmen bankaların avantajlı kredi kampanyaları dikkat çekiyor. Peşinat ödemek zorunda kalmadan yepyeni evine rahatça kavuşmak isteyenler ayrıca 180 ay vade ile rahat bir ödeme planı oluşturarak kira öder gibi ev sahibi olabilecek.

QNB Finansbank Konut Kredisi

QNB Finansbank konut kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenlere özel cazip oranlar ve teklifler sunulmaktadır. İster peşinatsız ve evin tamamına kredi fırsatından yararlanabilir isterseniz de Standart Konut Kredisi ile çok daha cazip faiz oraları üzerinden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden konut kredisi talep etmek isteyenlerin yüzde 2,26’dan başlayan cazip faiz oranlarından yararlanarak işlem gerçekleştirmesi mümkündür.

100.000 TL konut kredisi için 180 ay vade ve yüzde 2,42 faiz oranları ile aylık sadece 2 bin 453 TL taksit ödeyerek hayalini kurduğunuz evinize rahatça kavuşabilirsiniz. Uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak bütçenize göre bir ödeme düzeni oluşturulmasını da sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi

Peşinat derdi olmadan evin tamamına kredi kullanabileceğiniz Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi, 180 ay vade seçenekleri ile sunulur. TL cinsinden kullandırılacak kredi, hem mevcut hem de satın almak istedikleri evin eksper değerlendirmesi ile yapılmaktadır. Teminat olarak mevcut evin veya satın alınacak evin gösterilmesi yeterlidir. Kefil şartı aranmamasına rağmen gerekli hallerde kefile de ihtiyaç duyulabilir.

Ev sahibi olmak isteyenleri düşünen QNB Finansbank konut kredisi kampanyalarının yanı sıra avantajlı konut projeleri sayesinde çok daha cazip oranlar ile kredi kullanabilir ve istediğiniz eve kolayca sahip olabilirsiniz.