15 Ağustos'a Kadar Geçerli Geç Kalmayın! TEB'den 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi

TEB müşterilerine 15 Ağustos tarihine kadar başvuru yapmaları durumunda yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu.

Finans 12.08.2021 - 22:29 12.08.2021 - 22:29 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi faiz oranları vatandaşların son dönemlerde en sık araştırdığı başlıklardan. Nakit ihtiyacı olan ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlar banka banka tüm kampanyaları inceliyorlar. Yüksek kredi faiz oranlarının yaşandığı bu dönemde TEB'de müşterilerine çok özel bir fırsat sundu. 

TEB STANDART İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB tüm müşterileri için açıkladığı kredi paketinde yüzde 1.59 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağladığını duyurdu. Özel şartların olmadığı kredi puanı ve aylık gelir şartlarını sağlayanların alabildiği TEB ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 30.000 TL limit bulunuyor. 

Online başvuru kanallarının dışında şubeler üzerinden yapılacak başvurularda ise TEB daha yüksek limitlerde ki kredileri de onaylıyor. TEB ihtiyaç kredisinde 36 ay vade ve 3 ay ödeme erteleme olanakları da yer alıyor. 

Standart kredi paketini herkes için sunan TEB yeni müşterileri için de yukarıda yer alan olanakları sunuyor. 

0.99 FAİZLİ TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB tarafından sağlanan kampanyalı kredi paketi ise her müşteri için geçerli değil. 

Banka TEB kullanıcısı olan müşterilerinin bazılarına SMS ile ihtiyaç kredisi bilgisi verdi. Gönderilen kısa mesajda çok uygun faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlanacağı bildirildi. Kredi paketinde sunulan vade seçeneği ise standart kredilere göre daha kısa oldu. Ayrıca düşük faiz oranıyla kullanılacak kredilerde üst limit uygulaması var. 

teb-1

Kredi Özellikleri

* TEB kampanyalı kredi paketinin aylık faiz oranı yüzde 0.99

* Geri ödemeler en fazla 3 ay vadeli olacak.

* Müşteriler kredi ödemelerini aylık eşit taksitlerle yapacaklar.

* Kredi kampanyası kapsamında en fazla 3.000 TL çekilebilecek.

0.99 faiz oranlı ve 3 ay vadeli 3.000 TL TEB ihtiyaç kredisi paketinden yararlanacaklar başvurularını dijital kanallardan yapacaklar. Başvurular için ister uygulama isternirse ATM'ler yada internet bankacılığı kullanılacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@