13-17 Ağustos Danışma Memuru Alımı İlanları! Güncel İŞKUR Duyuruları

İŞKUR üzerinden 13 17 Ağustos tarihleri arasında başvuru yapılabilecek iş ilanları yayımlandı. Duyurular arasında danışma memuru kadrosu için 53 ayrı ilan bulunuyor. Bu ilanların detayları haberimizde

İlan 12.08.2021 - 20:04 12.08.2021 - 20:04 Mustafa Karagöz

İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımlanıyor. Sürekli güncellenen iş ilanları arasında adayların yakından ilgi gösterdiği kadrolar bulunuyor. Bu kadrolar arasında danışma memuru pozisyonları ilk sıralarda yer alan mesleklerden biri. 

İŞKUR ÜZERİNDEN DANIŞMA MEMURU ALIM İLANI

Danışma memuru kadrosu için yayımlanan duyurular genellikle özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Özel sektörde yer alan firmalar gelen müşterileri karşılama, ilk bilgileri verme, ürün bilgisini aktarma ve telefon çağrılarını karşılama görevlerinde kullanmak üzere danışma memuru alımı yapıyorlar. Alımlar en az lise düzeyi olup ilanı yayımlayan özel sektör firmasına göre önlisans ve lisans şartı ile de danışma memuru alımı yapılacağı ilan ediliyor. 

İlan edilen kadrolar için en fazla alım ilanı Kocaeli ve İstanbul için yayımlandı. Duyurular arasında ayrıca Ankara, Bursa, İstanbul, Denizli, Tekirdağ, Muğla, Afyonkarahisar, Antalya, Aksaray için de ilanlar bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Danışma memuru kadrosu için alınacak personellerin sağlamaları gereken ilk koşul, istihdam edilecek firmanın iş alanına yönelik bilgi edinmek ve gelen misafirleri bilgilendirmek. Ayrıca telefonla bilgi isteyen, randevu talep edilmesi durumunda tüm bu sürecin firmanın istediği şekilde yönetilmesi gerekiyor. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca en az lise mezunu olması, iletişim yeteneğinin güçlü olması, firmaların talep ettiği mesleki ve özel koşulların sağlanması, bilgisayar programlarının kullanılabilmesi, vardiyalı çalışma sistemine uygun olması koşulları talep edilir. Tüm bu şartlar genel koşullar olup firmalar kendilerine özgü ek koşullar talep edebilirler. Ek koşulların olması durumunda adayların bu şartları yerine getirmesi istenir. 

BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER

Başvuru yapmak isteyenler aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR'da yayımlanan duyurulara ulaşacaklar. Duyurular üzerinden ilanları tek tek inceleyecek olan adaylar başvurularını kılavuzlarda yer alan şekilde yapacaklar. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@