119 bin TL'den başlıyor! Ziraat Bankası kullanılmayan 2. el arabalarını satıyor

Ziraat Bankası kendisine ait olan ve kullanılmayan bazı araçlarını internet sitesi üzerinden satışa çıkardı. Söz konusu arabalar için belirlenen fiyatlar 119 bin TL'den başlıyor.

119 bin TL'den başlıyor! Ziraat Bankası kullanılmayan 2. el arabalarını satıyor

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan araç satış ilanında, araçların 2012 ve 2018 model oldukları ilan edildi. İstanbul ve Ankara'da bulunan şubelerinde yer alan araçlar için banka 119 bin TL, 400 bin TL ve 440 bin TL fiyat açıkladı. İşte bankanın listesinde yer alan o araçlar ve ihale detayları.

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK 2. EL ARAÇLAR

Ziraat Bankası'nın satışa çıkardığı ilk araç Ford marka 2012 model Transit Connect marka araç. İstanbul'da yer alan araç 228 bin KM'de bulunuyor. Banka açıklamasında araçta zırh olmadığını bildirdi. Hafif ticari araç niteliğinde olan araba için 119 bin TL fiyat açıklandı.

Listedeki bir diğer araç ise Renault marka araç. Bu araba için Ziraat Bankası 400 bin TL fiyat açıkladı. 111.200 km'de olan aracın marka detayı CLIO SPORT TOURER ICON 1.5 DCI EDC 90 olarak duyuruldu.

Ziraat Bankası'nın satış listesinde yer alan 3. ve son araç ise Volvo marka araç. Bu araba için banka 440.000 TL fiyat açıkladı. Otomatik olan araç 234.000 km'de bulunuyor. Aracın marka detayı VOLVO S80 2.0 D3 ADVANCE GEARTRONİC olarak duyuruldu.

O LİSTE

119 bin TL'den başlıyor! Ziraat Bankası kullanılmayan 2. el arabalarını satıyor

Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış sitesinden alınan bu tablo dışında her araç için ayrı ayrı açıklama ekranı bulunuyor. İstekliler Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış sayfasına erişim sağlayarak buradan Araç Satış Listesine ulaşacaklar. Araç satış listesinde tüm marka model ve fiyat bilgileri yer alıyor.

Araçları daha yakından incelemek isteyenler istedikleri araç için hazırlanan ekrandan tüm detaylara ulaşacaklar. Aracın marka model bilgileri dışında yakıt türü arıza raporu km bilgileri ve diğer tüm detaylar bu ekranda yer alır.

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası'ndan araç nasıl alınır? sorusu banka ilanlarını gören vatandaşlar tarafından sıkça aranıyor.

Bankanın güncel ilan listesine ulaşan buradan araç satış ilanlarını gören vatandaşlar herhangi bir aracı beğenmeleri durumunda, aracın bulunduğu şube ile iletişime geçebilir.

Şubeden yetkili personel ile tüm detayları öğrenecek olan vatandaşlar daha sonra aracı görebilirler.

Tüm koşulların uygun olması halinde ise banka müşterisi olanlar için online ekrandan banka müşterisi olmayanlar için herhangi bir banka şubesinden ihaleye başvuru yapılacak.

İhale başvurularından sonra açık artırmaya katılım sağlanarak teklif verilecek. En yüksek teklifi sunan aracı alacak.