0.99 faizle ihtiyaç kredisi! Resmi duyuru geldi 7 günlük kampanya

Garanti BBVA müşterilerine 0.99 faiz oranıyla bayram kredisi vereceğini duyurdu. Banka 5.000 TL limitle sağlayacağı kredi için 12 ay vadeli ödeme planı oluşturdu. Garanti BBVA'nın kredisinden yararlanmak nakit sorunlarını çözmek isteyenlerin ise sağlamaları gereken bir kaç şart var.

0.99 faizle ihtiyaç kredisi! Resmi duyuru geldi 7 günlük kampanya

Garanti BBVA tarafından ilan edilen duyuruya göre banka müşterilerilerine 0.99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacak. Özel bir kampanya kapsamında sağlanacak olan krediden faydalanacak olanlar için sağlanması gerken şartların dışında özel bazı işlemlerin yapılması gerekiyor.

Geçtiğimiz dönemlerde yüzde 0 faiz oranıyla 5.000 TL kampanyası düzenleyen banka bu kampanyaya benzer bir şekilde, 0.99 faiz oranlı kredi kampanyasında da müşterilerinin ilk defa banka ile çalışmaları durumunda kredi sağlanacağını açıkladı. Sürecin nasıl işleyeceğine ilişkin ise kapsamlı bir bilgilendirme mesajı yayımladı.

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ 12 AY VADE VE 0.99 FAİZ ORANIYLA

Garanti Bankası kurumsal internet sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklamasında, kampanyalı kredinin daha önce Garanti BBVA ile çalışmamış olan vatandaşlar için geçerli olduğunu duyurdu. Daha önce Garanti BBVA müşterisi olmamış olan vatandaşlar bankanın online kanallarından müşteri olmak için başvuru yaptıklarında ve başvuruları onaylandığında kredi kullanım hakkı elde edecekler.

Banka başvuruların onaylanmasının ardından ihtiyaç kredisinin hangi şartlarla kullanılacağını da açıkladı.

İhtiyaç kredisi paketinde en yüksek limit 5.000 TL olarak kullanılabilecek.

Kredi çeken müşteriler 12 ay vade ile ödemelerini tamamlayacak.

Geri ödemelerde uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 0.99 olacak.

Kredi çekenler ek bir masraf ödemesi yapmayacaklar.

BAŞVURULAR NE ZAMANA KADAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru işlemlerine ilişkin Garanti BBVA bir açıklama metni yayımlandı. 0.99 faizli krediden yararlanacak olanlar bankanın duyurusuna göre başvurularını yapacaklar. O duyuruda banka "Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak başvurular için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir." bilgilerini verdi.

SON GÜNE DİKKAT

Garanti BBVA kampanyanın haziran ayının sonunda başladığını ve bayram öncesinde tamamlanacağını duyurdu. Buna göre başvurular için son gün 7 Temmuz olarak açıklandı.